Witaj świecie!

Cześć! Jest to mój pierwszy, bloggerski post. Proszę więc o wyrozumiałość. Od dłuższego czasu myślałem o założeniu bloga o tematyce związanej z programowaniem. Niestety za każdym razem dochodziłem do wniosku, że nie mam wystarczającej ilości wolnego czasu, może kiedyś jak będzie luźniej. Parę dni temu dowiedziałem się o konkursie „Daj Się Poznać” i doszedłem do wniosku, że warto spróbować.

Na tym blogu będę umieszczać różne ciekawostki, moje przemyślenia i problemy dotyczące programowania. Aktualnie pracuję na stanowisku programisty .NET i w tej chwili najlepiej odnajduję się właśnie w tej tematyce. Z tego powodu większość moich postów będzie najprawdopodobniej związana z .NET. Nie oznacza to jednak, że uważam to za jedyne słuszne podejście. Wręcz przeciwnie, jeżeli tylko nadarzy się okazja będę pisać również o innych rzeczach.

Ten blog powstał głównie z powodów egoistycznych. Chcę się rozwijać jako programista. Mam nadzieję, że Wasze komentarze zwrócą mi uwagę na błędy, które popełniam i odpowiedzą na nurtujące mnie pytania. Jeżeli przy okazji mój blog okaże się dla kogoś pomocny, tym lepiej! To będzie na pewno fascynujące doświadczenie. Trzymajcie kciuki!

2 komentarzy dotyczących “Witaj świecie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Pola wymagane zostały oznaczone *